Close

Uluslararası Çocuk ve Bilgi Güvenliği Kongresi: “Dijital Oyunlar” – 2018

Ankara Üniversitesi, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu ve Çocuk ve Bilgi Güvenliği Derneği işbirliğinde, Uluslararası Çocuk ve Bilgi Güvenliği Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek Uluslararası Çocuk ve Bilgi Güvenliği Kongresi 11-13 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek. Çocukların çevrimiçi ve dijital ortamlarda güvenliğini sağlayacak bilgi birikimini edinmek ve bu bilgileri hayata geçirebilmek amacıyla “dijital oyunlar” teması üzerine çalışılacak kongrede yurt içi ve yurt dışından alanında uzman konuşmacılar yer alacak.

NETlab Genel Koordinatörü Ergin Şafak Dikmen‘in de panel konuşmacısı ve panel başkanı olarak yer alacağı kongrenin aynı tema ile gerçekleştirilen 2017 sonuç raporlarını görmek için buraya tıklayınız. Ergin Şafak Dikmen’in başkanlık edeceği “Küresel Dijital Oyun Endüstrisi” paneli 12 Nisan Perşembe günü saat 9.00’da, “Dijital Oyunların Gelişimi ve Sosyal Medya Uzantıları” konulu sunumuyla katılacağı “Sosyal Medya, Çevrimiçi Oyunlar ve Çocuk” paneli 11 Nisan Çarşamba günü saat 15.30’da gerçekleşecek.

NETlab’in medya destekçisi olduğu Uluslararası Çocuk ve Bilgi Güvenliği Kongresi’ne katılım ücretsizdir. Kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Kongre Programı:

Kongre web sitesi: cocukvebilisim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir